fbpx

Ką mes darome?

Į savo veiklą įtraukiame visus elementus, kuriuose mums gerai sekasi. Būkite pasirengę gyventi, kvėpuoti, patirti – mes suteiksime jums galimybę rasti erdvės individualiai kelionei ir jums priklauso, ar pasirinksite kelią, ar ne.

Mūsų veiklos

Erasmus+ projektai

Projektai finansuojami Erasmus+ programos

Veikla Lietuvoje

Savanoriauk kartu su mumis!

Asmeninis tobulėjimas

Pasirengę pokyčiams?

Mūsų komanda

Raminta Rusovičiūtė

Steigėja, Direktorė ir Mokymų Vadovė

Gurkeerat Gill

Meditacijos Guru ir Sveikatos Ugdytojas

Raimonda Miliūtė

Meno Edukatorė

Algirdas Papickas

Kineziterapeutas ir Treneris

Marta Sainz de la Maza Padro

Gyvenimo Trenerė

Marijonas Radžiūnas

Projektų Vadovas ir Treneris

Jogailė Adomaitytė

Savanoris

Simona Tamošiūnaitė

Fasilitatorė ir Jogos instruktorė

Marco Baldascino

Muzikantas ir Turinio Dizaineris

Gvantsa Mezvrishvili

Trenerė ir Fasilitatorė

Mūsų darbai iš arti

Atsiliepimai

David, Armėnija
In the Mirror

“Ši programa su žmonėmis bei jų idealais man padėjo išsiugdyti kritinį mąstymą, padėjo pažinti pasaulį iš kitos pusės, atskleidė naujus dalykus vertus apmąstymų, privertė mane būti reikiamu pokyčių darytoju mūsų visuomenėje.”

Ernesta, Lietuva
Make a Change

“Kiekvienas atvyksta į projektą su skirtingais užsibrėžtais tikslais. Man, projektai kaip šis yra pavykę, jei aš sužinau bent vieną naują dalyką apie save. Tai gali atrodyti kaip neapibrėžtas tikslas, bet aš manau, kad yra svarbu tikėtis netikėto.”

Rugilė, Lietuva
Empathic Step

“Empatiją mačiau ne tik kaip galimybę pažvelgti į tam tikrus dalykus iš kitų žmonių perspektyvos, bet taip pat kaip ir galimybę pamatyti save iš šalies, būti laimingai, kad esu gyva ir galiu būti šios nerealios visuomenės dalimi.”

Karina, Lietuva
Volunteering really counts

“Visas projektas buvo tarsi amerikietiški kalneliai: vienu momentu atrodė, jog supratau viską, kitu, kad esu pasimetusi ir išsękusi nuo informacijos pertekliaus. Aš išmokau tiek daug apie emocijas, save bei žmones.”

Tamta, Gruzija
In the Mirror

“Aš išmokau, kaip save geriau pažinti. Po projekto jaučiuosi lyg naujas žmogus, kai pažvelgiu į veidrodį. Aš buvau apsupta tiek daug įvairių emocijų naktinio žygio metu. Šis žygis leido suprasti, kaip pabėgėliai jaučiasi palikdami savo namus, jog tai vyksta beveik kiekvieną dieną.”

Greta, Lietuva
Non-formal Plants

“Aš ne tik susipažinau su naujais žmonėmis, bet taip pat supratau, kodėl svarbu būti aktyviu piliečiu. Turėjau tobulą galimybę dirbti ir kurti su nuostabia Lietuvos komanda, kuriuos aš dabar matau ne tik kaip komandos narius, bet taip pat kaip ir tikrus draugus.”